Portál veřejné správy

Zápis OV11619575

Obchodní jménoAB development s.r.o.
RubrikaZměna - Praha, Aktuální stav - Praha
IČO27396401
SídloPetrská 1426/1, Nové Město, 110 00 Praha 1
Publikováno15. 05. 2026
Značka OVOV11619575
Obchodní jméno: AB development s.r.o. Sídlo: Petrská 1426/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 IČO: 27396401 Oddíl: C. Vložka: 109963 Datum zápisu: 14.11.2005 Aktuální stav: AB development s.r.o. Sídlo: Petrská 1426/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 IČO: 27396401 Způsob řízení: Právní forma: Společnost s ručením omezeným Předmět podnikání: realitní činnost; správa a údržba nemovitostí; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, bez poskytování jiných, než základních služeb spojených s pronájmem Statutární orgán: OLDŘICH PASTYŘÍK; Dat. nar.: 17.8.1969; Adresa: Lešenská 537/4, Troja, 181 00 Praha 8; Funkce: jednatel; Den vzniku funkce: 14.11.2005; Způsob jednání: Způsob jednání za společnost: Za společnost jedná a podepisuje jednatel společnosti samostatně. Společník: Dan Amitzy; Dat. nar.: 18.9.1950; Adresa: Kibutz , Einhamifratz, Izraelský stát; Podíl: Vklad: 100 000,00 Kč; Velikost podílu: 50 %; Splaceno: 100 %; JAROSLAVA ŠNOROVÁ; Dat. nar.: 18.9.1971; Adresa: Lošany 30, Lošánky, 280 02 Lošany; Podíl: Vklad: 100 000,00 Kč; Velikost podílu: 50 %; Splaceno: 100 % Základní kapitál: 200 000,00 Kč; Splaceno: 100 % OV11619575-20260515